Promocja!

Trichoskopia – kurs zaawansowany

Kategorie: , ID kursu: 5092

Termin:

12/19/26.06.2022

Miejsce kursu:

Online (platforma zoom)

Kończąca się przedsprzedaż!

549.00  399.00 

Workshop / MiniFellowship z Medfellows

Trichoskopia – poziom zaawansowany

HARMONOGRAM KURSU

Pobierz

Szkolenie opiera się na nauce indywidualnej w oparciu o wyselekcjonowane przez wykładowcę przypadki kliniczne, artykuły oraz prezentacje, a także na spotkaniach online na żywo z naszym wykładowcą.

Na czas szkolenia uczestnicy otrzymają dostęp do GoogleClassroom stworzonego na potrzeby naszego szkolenia (wymagane jest założenie poczty gmail na czas szkolenia).
W ramach GoogleClassroom możliwa będzie interakcja z innymi uczestnikami kursu, a także z wykładowcą.

 

Dr n. med. Mariusz Sikora

Specjalista dermatologii i wenerologii, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z immunologii klinicznej

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2010), doświadczenie kliniczne zdobywał w Klinice Dermatologicznej WUM, Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji oraz Wojskowym Instytucie Medycznym.

Główne tematy zainteresowań naukowych obejmują zapalne choroby skóry, błon śluzowych i włosów. Dr n. med. Mariusz Sikora jest współautorem ponad 60 publikacji (sumaryczny Impact Factor > 170), 90 doniesień zjazdowych prezentowanych na konferencjach krajowych i zagranicznych, licznych rozdziałów w podręcznikach akademickich. Otrzymał Nagrody Naukowe przyznawane przez Rektora WUM, Ministra Zdrowia, Polskie i Europejskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Z zamiłowania dydaktyk, prowadził zajęcia z dermatologii, wykładał na zajęciach fakultatywnych dla studentów oraz kursach dla lekarzy w trakcie specjalizacji. W 2017 nagrodzony „kryształowym Lancetem” nagrodą Samorządu Studenckiego WUM dla najlepszych wykładowców.

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0