Promocja!

Echo serca

Kategorie: , ID kursu: 10883

Miejsce kursu:

część praktyczna - centrum Warszawy

3,100.00  2,499.00 

Zapisy wkrótce!

Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.

Echo serca – kurs hybrydowy.

 

 

Dane osobowe:

 

 

 

 

 


HARMONOGRAM KURSU:
Pobierz


 

Odkryj nowe możliwości diagnostyki dzięki naszemu kursowi Echo serca. Nasze szkolenie integruje teorię z praktyką, przygotowując kompleksowo do pracy z pacjentami.

Część teoretyczna odbywa się online na platformie Zoom. Instruktorzy to doświadczeni wykładowcy i eksperci w echokardiografii, zapewniający solidne podstawy teoretyczne.

Część praktyczna – lokalizacja – centrum Warszawy. Podczas zajęć uczestnicy wykorzystują zdobytą wiedzę w pracy z pacjentami, ucząc się interpretować obrazy echokardiograficzne pod nadzorem ekspertów.

Zapewniamy materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia kursu. Niezależnie od poziomu doświadczenia, nasz kurs oferuje doskonałą okazję do zawodowego rozwoju.

Liczba miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!

 

 

 

dr n. med Anna Budaj-Fidecka
Specjalistka chorób wewnętrznych, specjalistka kardiologii

Wieloletnia pracowniczka I Katedry i Kliniki Kardiologii WUM.

Jej zainteresowania kliniczne dotyczą nieinwazyjnej diagnostyki schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Posiada certyfikat echokardiograficzny Europejskiej Asocjacji Obrazowania Sercowo-Naczyniowego (EACVI) oraz europejską specjalizację z dziedziny kardiologii (egzamin EECC).

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała przedstawiając materiał z zakresu diagnostyki i leczenia żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Jest autorką licznych artykułów w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. W latach 2015-2019 była członkinią zarządu sekcji ‚Klub 30” Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego zrzeszającego młodych polskich kardiologów z dorobkiem naukowym.

 

dr n. med. Dorota Ochijewicz
Specialista kardiologii

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dyplom z wyróżnieniem).

Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uzyskała pozytywny wynik państwowego egzaminu specjalizacyjnego z kardiologii oraz europejskiego egzaminu z kardiologii.

Specjalizuje się w diagnostyce echokardiograficznej – uzyskała certyfikat Europejskiej Asocjacji Obrazowania Sercowo-Naczyniowego w zakresie echokardiografii przezklatkowej.

Autorka licznych publikacji z dziedziny kardiologii w recenzowanych czasopismach.

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0