PES ginekologia

Kategoria: ID kursu: 4477

Termin:

13.09.2023

Miejsce kursu:

Online (platforma zoom)

Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.

Przygotuj się do PES z położnictwa i ginekologii razem z MEDFELLOWS!

HARMONOGRAM KURSU WKRÓTCE

 

 

Dr n. med. Robert Brawura-Biskupski-Samaha

specjalista położnictwa i ginekologii

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie.
Przez dwa lata pracował w Wielkiej Brytanii w King’s College Hospital w Londynie.
Odbył szkolenie pod okiem Profesora Kyprosa Nicolaidesa, pioniera w dziedzinie perinatologii na świecie.
Posiada certyfikat FMF echokardiografii płodowej. Obecnie pracuje w Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki.

dr n. med. Aleksandra Zyguła

specjalista w zakresie ginekologii

 

W 2010 roku ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2012 – 2022 roku pracowała w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W latach 2012-2022 zatrudniona na stanowisku starszego asystenta w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W 2023 rozpoczęła prace w Klinice Leczenia Nieplodnosci – OVIKlinika. Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii, oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
W 2021 roku z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską poruszającą problematykę stresu oksydacyjnego w ciąży. W codziennej pracy nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Aktywnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Jej głównymi zainteresowaniami są problemy endokrynologiczne oraz diagnostyka i leczenie niepłodności. W stosunku do pacjenta najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście oraz skuteczna pomoc w określonych problemach.

 

dr hab. n. med. Filip Dąbrowski

specjalista w zakresie ginekologii

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stypendysta w University of Kupio w Finlandii, absolwent Studium Doktoranckiego I Wydziału Lekarskiego WUM. Uczesnitk staży zagranicznych w zakresie chirurgii w Uniwersytecie w Rotterdamie i w zakresie patologii ciąży w New York Presbiterian Hospital, Cornell-Weil University w Nowym Yorku.

W latach 2011-2020 wykładowca akademicki, adiunkt w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM. Autor licznych publikacji z zakresu prowadzenia ciąży u pacjentek z cukrzycą ciężarnych, chorobami tarczycy, nerek i wątroby. Twórca programu badania nowych metod leczenia powikłań ciąży przy użyciu komórek macierzystych w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka.

Profesor Dąbrowski jest obecnie Ordynatorem Klinicznego Oddziału Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Bielańskim, a także adiunktem w Klinice Perinatologii, Neonatologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

 

dr hab. n. med. Edyta Horosz

specjalista położnictwa i ginekologii

Nauczyciel akademicki , w latach 2010-2018 adiunkt w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od 2022 roku adiunkt na Wydziale Medycznym, Collegium Medicum UKSW. Od 2018 roku z-ca kierownika Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Autor publikacji z zakresu patologii ciąży i uroginekologii. Autor oraz współautor rozdziałów w monografiach obejmujących tematykę schorzeń dna miednicy. W swojej pracy zajmuje się zarówno pacjentkami w ciąży, posiadając dodatkowo doświadczenie w zakresie leczenia cukrzycy ciążowej, jak również szerokim spektrum problemów ginekologicznych, w tym nietrzymaniem moczu oraz zaburzeniami statyki narządów płciowych.

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0