USG płuc u dzieci

Kategorie: , ID kursu: 5652

Miejsce kursu:

część praktyczna - centrum Warszawy

Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.

USG płuc u dzieci – kurs hybrydowy USG.

 


HARMONOGRAM KURSU WKRÓTCE


 

Odkryj nowe horyzonty w diagnostyce obrazowej dzięki naszemu kursowi z zakresu USG płuc. Przygotowany po to, aby wzmocnić Twoje umiejętności i wiedzę w tej kluczowej dziedzinie. Nasz kurs łączy teorię z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi, zapewniając kompleksowe przygotowanie do pracy z pacjentami.

Część teoretyczna kursu odbędzie się online, na platformie Zoom. Nasza kadra to doświadczeni wykładowcy i eksperci w dziedzinie ultrasonografii, którzy podzielą się swoją wiedzą i najlepszymi praktykami, aby zapewnić solidne podstawy teoretyczne. Interaktywne sesje, z możliwością zadawania pytań i dyskusji zapewnią pełne zrozumienie każdego aspektu badania USG płuc.

Część praktyczna dogodna lokalizacja w centrum Warszawy. Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mieli możliwość zastosowania nabytej wiedzy teoretycznej w bezpośredniej pracy z pacjentami. Pod okiem naszych ekspertów, uczestnicy nauczą się interpretować obrazy ultrasonograficzne, rozpoznawać typowe i nietypowe przypadki, a także wykonywać badania USG płuc. Nasz kurs kładzie szczególny nacisk na praktyczne doświadczenie, co jest kluczem do zrozumienia i opanowania tej techniki.

Zapewniamy kompleksowe materiały szkoleniowe a także certyfikat ukończenia kursu, który będzie potwierdzeniem nowych, cennych umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym w dziedzinie ultrasonografii, czy doświadczonym specjalistą chcącym poszerzyć swoje kompetencje, nasz kurs jest idealną okazją do rozwijania się zawodowo.

Liczba miejsc ograniczona!

 

Lek. Bartłomiej Wroński
Specjalista w zakresie pediatrii oraz chorób płuc dzieci

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pracował jako lekarz rezydent w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, a w 2019 roku zdał egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty pediatrii. Od 2019 roku do dziś związany zawodowo z Oddziałem Terenowym Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju oraz Gabinetami Górscy w Suchej Beskidzkiej. W 2021 uzyskał tytuł specjalisty chorób płuc dzieci.

Posiada Certyfikat w zakresie ultrasonografii w pediatrii Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii (2017) oraz tytuł Instruktora bronchoskopii w chorobach płuc dzieci (2023). Od kilku lat prowadzi szkolenia z ultrasonografii płuc u dzieci (USG Trener), a także kursy specjalizacyjne w zakresie chorób płuc dzieci (CMKP). Ma na koncie ponad 250 udanych bronchoskopii u pacjentów pediatrycznych.

 

 

Lek. Michał Wroński
Specjalista pediatrii i neonatologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Starszy Asystent w Oddziale Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Posiada Certyfikat w zakresie ultrasonografii w pediatrii Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii ( 2020)

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0