EKG pediatryczne

Kategorie: , ID kursu: 5089

Termin:

wkrótce

Miejsce kursu:

ONLINE ZOOM

Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.

Workshop / MiniFellowship z Medfellows

EKG pediatryczne


HARMONOGRAM KURSU WKRÓTCE


 

Kompleksowe szkolenie dotyczące interpretacji EKG u dzieci

Szkolenie opiera się na nauce indywidualnej w oparciu o wyselekcjonowane przez wykładowcę przypadki kliniczne, artykuły oraz prezentacje, a także na spotkaniach online na żywo z dr n. med. Anną Turską-Kmieć – specjalistką z zakresu pediatrii i kardiologii dziecięcej.

Na czas szkolenia uczestnicy otrzymają dostęp do GoogleClassroom stworzonego na potrzeby naszego szkolenia (wymagane jest założenie poczty gmail na czas szkolenia).
Zostaną  tam umieszczone wyselekcjonowane materiały dydaktyczne – przypadki kliniczne, prezentacje czy też artykuły naukowe (licencja CC-BY). W ramach GoogleClassroom możliwa będzie interakcja z innymi uczestnikami kursu, a także z wykładowcą. Ponadto, zaplanowane są 3 spotkania online na żywo na platformie ZOOM

 

dr n. med. Anna Turska-Kmieć

Dr n. med. Anna Turska- Kmieć jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie.

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się problemami kardiologii dziecięcej. Uzyskała specjalizację z pediatrii, kardiologii i kardiologii dziecięcej.

Przez wiele kadencji była i jest nadal członkiem Zarządów Sekcji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, została wybrana Przewodniczącą Sekcji Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego na lata 2019-2021.

Aktualnie jest członkiem Zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Członkiem Honorowym Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Od wielu lat publikuje prace przede wszystkim dotyczące zaburzeń rytmu serca, niewydolności serca, diagnostyki elektrokardiograficznej i aktywności fizycznej w kardiologii dziecięcej oraz jest wykładowcą na wielu kursach i konferencjach poświęconych tej tematyce.

 

Możesz lubić także…

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0