Promocja!

PES Chirurgia

Kategoria: ID kursu: 11086

Termin:

01-26.04.2022

Miejsce kursu:

online ZOOM

1,749.00  1,549.00 

Przygotuj się do PES z chirurgii razem z MEDFELLOWS!

Materiały dydaktyczne udostępnione elektronicznie na dedykowanej platformie Medfellows

 

HARMONOGRAM KURSU

Pobierz

 

 

 

 

Dr n. med. Michał Janik

specjalista chirurgii

 

Doktor Michał Janik jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Po uzyskaniu dyplomu w 2012 roku wyjechał do Kenii, gdzie pracował jako lekarz wolontariusz w Szpitalu Misyjnym w Chaaria. Po powrocie do Ojczyzny rozpoczął pracę oraz specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Torakochirurgicznej i Metabolicznej Wojskowego Instytutu Medycznego.

W roku 2016 lekarz Michał Janik wyjechał do Stanów Zjednoczonych gdzie został pracownikiem naukowym (research fellow) na uniwersytecie Case Western Reserve University School of Medicine w ramach stypednium Fundacji Kościuszkowskiej. Odbył również staż naukowo-kliniczny w Department of Surgery, University Hospital Cleveland Medical Center oraz staż kliniczny w Bariatric & Metabolic Institute (clinical observer) w Cleveland Clinc. Po zakończeniu stypendium w roku 2017 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, który obronił w Wojskowym Instytucie Medycznym. W kwietniu 2019 roku został zaangażowany terminowo jako pracownik naukowy w Texas Tech University Health Science Center, Lubbock w Stanach Zjednoczonych.

W marcu 2020 roku otrzymał certyfikację z zakresu chirurgii bariatrycznej. W listopadzie 2020 roku zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny otrzymując jeden z czołowych wyników, tym samym otrzymał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej.

Lekarz Michał Janik obecnie pracuje jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytut Medycznego w Warszawie. W ramach klinicznej pracy wykonuje operacje z zakresu chirurgii bariatrycznej/metabolicznej, chirurgii minimalnie inwazyjnej w chorobach pęcherzyka żółciowego, przepuklin pachwinowych oraz chirurgii ostro-dyżurowej. Zajmuje się również chirurgią estetyczną u pacjentów po masywnej utracie masy ciała, a także medycyną estetyczną.

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0