Dermatochirurgia cz.3 – Kurs Stacjonarny

Kategorie: , ID kursu: 5213

Termin:

24.04.2022

Miejsce kursu:

Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza (Al. Jerozolimskie 123A)

Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.

Dermatochirurgia – Warsztaty stacjonarne

Kompleksowe szkolenie praktyczne z dr n. med. Martą Sar-Pomian  dotyczące praktycznych aspektów  dermatochirurgii.

Trzecia część szkolenia z dermatochirurgii, to szkolenie maksymalnie praktyczne: “maksimum praktyki, minimum słów”.
W oparciu o wiedzę uzyskaną na szkoleniu teoretycznym uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia technik dermatochirurgicznych.

Wzorem szkoleń prowadzonych na świecie przygotujemy dla Uczestników szereg przypadków, które będą musieli samodzielnie rozwiązać – przy wykorzystaniu skalpela i nici chirurgicznych! Rad i wskazówek będą dostarczać nasi doświadczeni tutorzy!

Wzorem szkoleń prowadzonych na świecie przygotujemy dla Uczestników szereg przypadków, które będą musieli samodzielnie rozwiązać – przy wykorzystaniu skalpela i nici chirurgicznych!

 

 

dr n. med. Marta Sar-Pomian

Specjalista dermatologii i wenerologii

Ukończyłam I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Wiedzę medyczną zdobywałam również na stażach zagranicznych w Berlinie i Rzymie. Posiadam zarówno polską, jak i europejską specjalizację z dermatologii i wenerologii. Dodatkowo ukończyłam studia o kierunku “Kosmetologia w medycynie ” oraz “Medycyna estetyczna”. W 2018 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Do moich szczególnych zainteresowań należy diagnostyka i leczenie nowotworów skóry, chorób włosów i paznokci, a także dermoskopia. Konsultuję dzieci (bez ograniczeń wiekowych) i dorosłych, zalecając leczenie zgodne z najnowszą wiedzą medyczną. Na co dzień jest adiunktem Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

 

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0