Promocja!

PES Psychiatria

Kategoria: ID kursu: 11089

Termin:

01-26.04.2022

Miejsce kursu:

online ZOOM

1,649.00  1,449.00 

Przygotuj się do PES z psychiatrii razem z Medfellows!

Materiały dydaktyczne udostępnione elektronicznie na dedykowanej platformie Medfellows

 

HARMONOGRAM KURSU

Pobierz

 

 

dr n. med. Michał Jarkiewicz
specjalista psychiatrii

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Specjalizuję się m.in. w leczeniu depresji, bezsenności, lęku, nerwic.
Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą. Pracowałem między innymi w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.

Na co dzień pracuję na Oddziale Psychiatrycznym Instytutu Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie.
Jestem zaangażowany w prace badawcze z zakresu medycyny snu i patofizjologii zaburzeń psychicznych: w 2011 roku otrzymałem stypendium im. dra Bolesława Ałapina na wyjazd szkoleniowy do Anglii, w 2013 grant Europejskiego Towarzystwa Badań Snu przeznaczony na szkolenie w laboratorium Sleep & Cognition w Amsterdamie. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Europejskiego Towarzystwa Badań Snu.

 

lek. Piotr Krawczyk
specjalista psychiatrii

W 2012 roku ukończył warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM). Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii odbywał w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W 2019 roku zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny (PES) uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W latach 2018-2021 pracował w Zakładzie Psychoonkologii Narodowego Instytut Onkologii w Warszawie.

Do jego szczególnych zainteresowań należy psychoonkologia, leczenie zaburzeń nastroju oraz filozofia psychiatrii i zagadnienia prawne obecne w psychiatrii.

Od kilku lat prowadzi liczne szkolenia m.in.: z psychiatrii dla lekarzy w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej oraz na kursach z medycyny paliatywnej. Od 2021 roku jest wykładowcą psychopatologii w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor) w Warszawie.

 

lek. Aleksandra Korwin-Kossakowska
specjalista psychiatrii

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych.

Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.
Swoją wiedzę wzbogacam udziałem w konferencjach psychiatrycznych.

 

 

 

lek. Piotr Jażdżyk
W trakcie specjalizacji (Psychiatra)

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii dorosłych. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Na co dzień pracuje w Oddziale Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest wykładowcą w Katedrze i Zakładzie Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego, realizuje badania naukowe z zakresu neurofizjologii i psychofarmakologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał również m.in. na Oddziale Leczenia Zaburzeń Abstynencyjnych oraz na Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F1 Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego IPiN. Odbył staże naukowo-kliniczne w Department of Neurostimulation GGZ inGeest Hospital w Amsterdamie oraz Psychiatric Department of Santa Maria University Hospital w Lizbonie. Autor i współautor publikacji z dziedziny psychiatrii w czasopismach naukowych.

Uczestnik licznych konferencji i szkoleń z dziedziny psychiatrii oraz psychofarmakologii. Szczególnie interesuje się leczeniem biologicznym chorób afektywnych oraz nowymi metodami farmakoterapii, w tym szybko działającymi lekami przeciwdepresyjnymi. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem dorosłych z chorobami afektywnymi, zaburzeniami lękowymi, osobowości, snu, schizofrenią oraz z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych.

 


lek. Małgorzata Żak
specjalista psychiatrii

Jestem absolwentką 6-letnich studiów lekarskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł lekarza zdobyłam w 2010r.

Od 2012 do 2014 roku odbywałam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurologii w II Klinice Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i w Oddziale Neurologicznym Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.
W latach 2015 do 2020 odbyłam 5-letnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii, zakończone egzaminem specjalizacyjnym w 2021r. oraz uzyskaniem tytułu specjalisty psychiatry.

Swoje doświadczenie w zawodzie psychiatry zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (szpital Tworki) w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, Poradni Psychiatrycznej przy Centrum Zdrowia Psychicznego, Oddziale Dziennym z Pododdziałem Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu a także w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w szpitalu CSK WUM.

Jestem uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń w dziedzinie psychiatrii.

Na co dzień pracuję w psychiatrycznej ambulatoryjnej opiece specjalistycznej. Szczególnie interesuję się diagnozowaniem i leczeniem dorosłych pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
Powiadomienie Poinformujemy Cię, gdy kurs pojawi się w sklepie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
0